Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olcsó digitális zongora vagy...

Olcsó digitális zongora vagy szintetizátor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én kb. 1 éve kezdtem el szintetizátorozni egy ctk-481 -en, és most szeretném lecserélni valami komolyabbra. Sajnos még mindig csak a nagyon alacsony árkategóriában gondolkodhatok, de azért érdekelne a véleményetek: szerintetek egy Classic Cantabile DP-61 II digitális zongora vagy egy ebben az árkategóriában kapható szintetizátor (pl. Yamaha PSR E323) éri meg jobban?


2011. nov. 17. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból...Nekem egy olyan YAMAHA-m van és nagyon jó, én 3 éve szintizem, de az igényeimet kb. nagyonis kielégíti, mindenféle hasznosat tud. Csak ajánlani tudom.
2011. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A digitális zongora egyetlen előnye az, hogy teljes méretű oktávilag. De ezek a Yamaha szintetizátorok is tudják azt, hogy érintést érzékelve adnak ki hangot, tehát billentyűérzékenyek, köthetsz rájuk pedált, ami pont úgy működik, mint a zongoráé. Hangszínban pedig talán a Yamaha szintetizátorok a legjobbak, teljesen jó minőségű zongora hangzás és abból sem csak egy, ráadásul, ha kettő jó zongorahangot összekeverst (azt is meg tudod adni, milyen arányben ), akkor az mégjobb. Szerintem Yamaha szintetizátor.
2011. nov. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 21. 17:47
 4/4 anonim válasza:
Talán az elektromos zongora hatású yamaha dgx 520 7.5 oktávos beépített álványos hangszer a megfelelő.Használtan kb.100-120 ezer.
2015. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!