Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digitális fotókeret karácsonyi...

Digitális fotókeret karácsonyi ajándékként?

Figyelt kérdés

[link]

ezt a samsung fotókeretet néztem ki szüleimnek karácsonyra. véleményeket várok! van már vkinek ilyen vagy ehhez hasonlója? elégedett vele? KÖSZÖNÖM!:)


2011. nov. 15. 10:57
 1/5 komasa válasza:
Én minden évben nagy bajban vagyok, hogy mit vegyek karácsonyra. Ez szerintem egy jó ötlet, főleg, ha teszel rá képeket is amik kellemes emlékeket idéznek. Jó ötlet!
2011. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Tesómék kaptak ilyet a lagzijukkor, de nem használják, mert eszi az áramot...

És ez nem faszariság kérdése,sok kicsi sokra megy, én sem járatnám szívesen..elég ha a hűtő meg a tv megy..

2011. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
En kaptam ilyet meg vagy 6 evvel ezelott. Hasznaltam kb. par honapig, de mar nem. Ahogy elozo irta, fogyasztja az aramot, es bar megtehetnenk, de annyira nem fontos, hogy menjen. Mar jo par eve uj kepey sem raktam ra. Akkor kapcsolom be, ha jon a csaladom vendegsegbe, evente 1-2-szer. Szoval, otletnek tok jopofanak tunik, de a gyakorlatban elobb utobb megunjak es sajnalni fogjak ra az aramot. Igaz, ismerek olyat, akinel egesz nap megy, de ez kivetel, mert folilegesen sok penz.
2011. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja, es ajandekba kaptam, es annyira nem voltam oda erte:)
2011. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én bnőmnek vettem 2 éve karácsonyra egy Samsung SPF-85H típusút. Azóta is tökéletesen üzemel, semmi gondja nincs, HD képeket gyönyörűen megjeleníti. Egyszerű rárakni a képeket, nincs benne semmi bonyolult:) Érintőgombos, és csak akkor világítanak ha megérinted a keret szélét, szal bekapcsolt állapotban még a gombok sem látszanak.

És egyáltalán nem fogyaszt sokat, 7 W a fogyasztása. Egy tv-hez képest ami 100at eszik, vagy egy sz.gép ami 350-et, ahhoz képest ez a 7 W semmi:)

Bnőm nagyon örült neki, szeret fotózni, elég komoly gépe is van, de karácsonyra mindenképp jó ajándék bárkinek sztem:)

2011. nov. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!