Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez nagyon rossz fényképező...

Skelton kérdése:

Ez nagyon rossz fényképező gép? Nem éri meg 12. 000. -ért használtan?

Figyelt kérdés
[link]

2011. nov. 19. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha győzöd tölteni, meghálálja.

Ceruza akkukkal megy és sokat fogyaszt, cserébe jó kis masina.

2011. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos? Eléggé ilyesztő a 3 megapixel.
2011. nov. 19. 17:03
 3/6 anonim válasza:
A mp. csak marketing eszköz asszem ez a jó szó rá. De ha nincs szükséged arra, hogy a képeidet méretezd, nem fontos nézni :) ha meg fontos mert szerkesztéshez kell, akkor FujiFilm FinePix AV150 ;) bár az tényleg úgy néz ki amit bármilyen kisgyerek a kezébe foghat, de jól bírja. Nekem számtalanszor leesett már, kb. 150cm magasságból is, és nem lett baja, illetve miután kiismered, jó fotók készülnek vele :D
2011. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Korának egyik csúcskészüléke volt, és tudott pár olyan érdekességet, amire ma is odafigyelnénk :)

Pl. tizezredes záridő, egy kockára többet exponálás (multiexpó), a hagyományos automata vakukat is kezeli (és a beépitett vakuja is az expó alatt mér, magyarul egyik esetben sincs elővillanás, ez erősen barkácsbarát tulajdonság)

Cserébe a chip nem túl penge, és a lencsének is van geometriai torzitása.

Egyébként valójában 3mp-s, a 6 mp-t csak felméretezi a gép.

Játszani vele, tartaléknak jó, de főgépnek azért már gyengusz a képminősége.

2011. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért kérdeztem meg mivel az előző gépemnek betört a kijelzője, mert elestem. Tudom elég béna voltam csak épp a táskámban volt, és nem tudom meglehetne csináltatni 5000 alatt. :/ Nincs nekem pénzem nagyon erős gépekre. Legjobban a szuper makró és a optikai zoom miatt tetszett meg, de ha azt mondjátok, hogy nem jó fő gépnek. Előző gépem Av100, az sem volt az haladó gép. :((
2011. nov. 19. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Most rohadt vagyok vinyót csereberélni, de pár képet találtam, sima makrós van csak közte:

*****

Jó fényeknél jól dolgozik, itt pont ilyenek vannak.

400 isonál már elég mosott a képe, az enyémnél pár sec alatt kijön pár hotpixel is.

Ami viszont kimondottan fájó, hogy rossz fényviszonyok között az AF hamar padlót fog és segédfénye sincs. Ha a szobában egy körte ég, már bizonytalan.

Végül is használható :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!