Ha én itthon nem birtam viszahozni a winyómról az elveszett képeket akkor szakember se tudná?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vissza tudná, de nincs rá garancia, és egy vagyonba fog kerülni.
2011. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem tudom mennyire értesz a dologhoz de az azért egy reális feltételezés hogy aki SZAKember az ért hozzá.

Szóval igen javaslom hogy mutasd meg egy szakembernek, az Az adatmentés gyakran kicsit bonyolultabb mint amit elsőre a neten össze szedett infók alapján meg tud csinálni az ember otthon.

Jó pénzért valószínűleg vissza lehet hozni. Gondok lehetnek persze, garancia semmire sincs. Jó kérdés hogy mi az eredeti gond amiért elvesztek az adatok, és te mit csináltál utána a vinyóval.

Gondolom fontos képekről van szó szóval egy telefont vagy e mail biztosan megér a dolog.

Teljesség igénye nélkül:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen recovery programokat használtál eddig?


Egyébként a Kürt Zrt valószínüleg visszahozná horror áron.

2011. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Ha elvesztek az adataid, és te otthon próbálgatod visszahozni, esélyes, hogy csak nagyobb kárt csinálsz benne, ha nem sikerül visszahoznod. Kürt kft több százezerért visszaadja, amid van rajta. 100-ból egyszer van adatvesztésük kb, vagy még kisebb arányba. A minőséget meg kell fizetni.
2011. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!