Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik éri meg venni ps3 vagy...

Melyik éri meg venni ps3 vagy xbox360?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 20:09
 1/7 anonim válasza:
Én Xbox-ra szavazok, mert nekem is az van. Szerintem sokkal megbízhatóbb, és LIVE-on jobb a közösség :)
2011. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

PS3.

Az Xbox megbízhatóbb??? Ezt a többezer háromledes boxra alapozod, ugye?

A közösség meg egyáltalán nem függ a konzoltól, mindkettőn pont ugyanolyan lesz...

2011. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát igen..mert a folyamatos PS Network hackelések jobbak nem? Amúgy a három ledes hibára van a Jasper...
2011. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"3 ledes hibára van a Jasper"?

A Jasper az valami csodaszer, amit rácsepegtetsz a boxra és megjavul?

Ezt mondhatod annak a rengeteg tulajnak, akinek a nem Jasperes gépe döglött be (vagy akár több is egymás után).

PS3-on meg az amúgy ingyenes rendszert törték fel, ráadásul elég szépen kárpótolták is a felhasználókat, tehát tulajdonképpen jól is jártak a dologgal.

Míg akinek a második boxa lett RROD-es, az talán kevésbé volt boldog utána... :)

Egyébként nekem is boxom van, slim, ez már megéri, megbízható, meg tökszuper, de egy PS3 akkor is jobban megéri az árát.

2011. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
De márcsak hogy azért is igazam legyen, Xboxra van Kinect, ami (bizonyítottan!!) jobb a Move-nál. VEGYÉL XBOXOT!!! :)
2011. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a szar az, hogy bizonyítottan jobb?

Hagyjuk már a hülyeséget.

Nem mondom,hogy szar a Kinect, és isten a Move, de egyáltalán nem is lehet összehasonlítani.

Ez olyan, mint hogy melyik a jobb, az aszfalt vagy a kék? És tudósok már bebizonyították, hogy a KÉK!!!!!

Hülye fanboy....


Az meg szintén hülyeség, hogy "állandóan hackelt PSN".

Egyszer meghackelték, ciki, usereket kárpótolták, ennyi.

De az EGYSZER az hogy lehet ÁLLANDÓAN?


Na a hülyeségre válaszoltam, megpróbálok most a kérdésre is válaszolni, annyira objektíven, amennyire csak tudok.


Előre leszögezném, hogy egyik sem szar, bár PS szerintem jobb.


Jobb, mert van benne blu-ray, de sokan nem néznek blu-ray filmeket, de ez nekik is hasznos, mert nem 3-4 dvd-n kapsz egy játékot, és az 50 gigát telepakolják mindenféle extrával.

Ott van még az ingyen PSN, bár Live sem valami drága, de akkor is fizetős.

Cserébe valamivel jobb, mint a PSN. Ha csak játszani akarsz akkor ugyanaz, de letöltéseknél (demo/stb) Live-on gyorsabb a letöltési sebesség, stb.


PS3 multimédiaközpont, már alapból szinte minden letöltött filmet visz, képeket, zenéket, stb.


PS legnagyobb előnye az exkluzív játékok. Xbox-on talán 5 említésre érdemes cím van, PS3-ra ez a szám talán 20 fölött is van.


Megbízhatóság: döntetlen, PS3 megjelenése óta stabil, M$ meg 5-6 év után képes volt összedobni egy stabil Slim boxot.


Joystick: mindkettő kényelmes, valakinek a bumszli xbox joy jön be jobban, valakinek a kis ps joy.

Technikailag kb ugyanaz, bár a ps aksis, és van benne sixaxis, bár ezt nem sok játék használja ki (de amelyik kihasználja, annál nagyot dob a játékélményen).


Warez: xbox asztala, ha nem akarod megvenni a játékokat, mindenképp ezt kell venned.


Grafika: szinte ugyanaz. Bár a ps3 valamivel szebb (pl. egy Uncharted 3 már PS4 gameplay is lehetne), de akkora hatalmas különbség nincs.

Ha 3D számít mindenképp PS3.



Move vs Kinect:


ahogy már írtam, összehasonlíthatatlan.

Hardcore játékosoknak inkább Move (Socom, Killzone 3, stb), casual játékosoknak inkább Kinect (sok táncos/éneklős/állatos játékok).

2011. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is konzolvásárláson gondolkodom. És szerintem is a ps3 jobb valamivel, sok videót,meg cikket megnézt/elolvastam már, de a play station 3 egy fokkal jobbnak tűnik.Szerintem én is inkább azt fogok venni.
2011. dec. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!