Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vásároltam egy Full HD-s Led...

Csiby009 kérdése:

Vásároltam egy Full HD-s Led Tv-t. Tökéletesen működik. Pár óra használat után, miután a tv felmelegedett, kikapcsolás után, pattogni kezd a műanyag. Ami borzalmasan idegesítő elalvás elött. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
semmit. kár, hogy dzsunka műanyagot használtak. Samsung, LG? azok ilyenek, mármint az alsóbb kategória.
2011. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Egy idő után ennek el kell múlnia.


ha nem, akkor vidd vissza és kicserélik

(feltéve, hogy normális helyen vetted)

2011. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez egy JVC..
2011. nov. 22. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az LG ugyanezt csinálja, ez nem garanciális hiba, ebbe bele kell törődnöd neked is Kérdező, meg nekem is! :-)
2011. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hűtheted ventillátorral, csak akkor majd rendszeresen ki kell dzsuvázni belőle a port, amit belefújt.
2011. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
JVC?A Tesco-ban vetted?Ők szoktak ilyeneket árulni.
2011. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen ott vettem. de nézd a Tv maga tökéletes.kíválló kép. egyszerűen ez fizika. az anyag tágulása hő esetén. és amikor lehül pattog:S amúgy lefosnám,csak az alvásnál zavar
2011. nov. 22. 18:30
 8/9 anonim válasza:
Nekem egy Samsung-om van és ugyanezt csinálja. Szerintem ebbe bele kell törôdni. Ez van, engem is nagyon idegesít de nincs mit tenni.
2012. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 JulesM111 ***** válasza:

Sziasztok,


Jaja, alacsony árkategóriában ez előfordul.

Nem akarok senkit sem b@sztatni, de a közkedvelt Tesco, madaras Tesco, MediMarkt, és a hasonlóak mind-mind a gyengébb minőségű termékek melegágya, még ha a képe csodálatos :)


Ha még a 3 napon belül vagy, megfogod a TV-t és visszaviszed nekik, hogy b@sszák meg, és vegyél valami normálisat, normális helyen, hidd el megéri.


Másik lehetőség, állítsd be az elalvásidőzítőt 1 órára, hátha mély álomba szenderülsz, és mikor a TV kikapcsol, és recseg-ropog észre sem veszed. :)

2013. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!