Miért nem adja át a 3D-s képet a tv?

Figyelt kérdés

Nemrégiben vettünk egy Smart tv-t ami a 3D filmeket is lejátssza.Kaptunk hozzá szemüvegeket is. A netről szedtem le 3D filmeket ( a shrek 3d-t meg a még egyet próbaként)de egyiket sem látjuk 3d-ben. Mindkettőn csak azt az elmosódott képet és a piros,zöld színeket látni a kontúrok szélén. Van valakinek valami ötlete, hogy miért nem működik? Estelg magával a letöltött videóval lehet probléma vagy a tv-vel...?

Kérlek segítsetek, mert ehhez nem értek. Előre is köszönöm! :)


2011. nov. 22. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A letöltött videóval van. Olyan videót keress, amihez nem "Anaglyph" van írva, hanem "Side by side" vagy röviden SBS.
2011. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 3D-s tévéből 2 féle van.

Az, amikor egy kép van, színes kontúrral és az amikor 2 kép van.

Utóbbihoz speciális, elektronikus szemüveg kell, 20000 alatt nem kapható.

A sima szemüvegesnél, ami egy képes, kontúros, 3 féle! szemüvegre lehet szükség, mert 3 színpárrendszerű van.

Neked szerintem itt bukik a dolog.

Keress rá a neten, szépen le van írva, hogy a kontúr színéből lehet tudni a 3 közül melyiket látod és ahhoz való szemüveg kell.

2011. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez az SBS a videó formátuma akar lenni?
2011. nov. 22. 18:17
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezen a tv-én mindkettő van :D be tudom állítani azt is, hogy két kép legyen. Van olyan kis film ami eredetileg rajta van a tv-én és azt tökéletesen lejátssza..

De akkor ennek a szemüvegnek utánanézek, köszönöm szépen :)

2011. nov. 22. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok..

Itt megtudhatod:

[link]

2011. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!