Miért nincs basszus?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a win7-et..szokásos driver leszedve,telepítve..mégsem jó.Centerem van viszont, ami érdekes módon egy vezetéken megy be a hangkarihoz.

Win 7-en belül beállítottam a hangoknál az 5.1-et, teszteltem is..ott működik minden hangszóró..zene/játék/youtube alatt viszont nem.


2011. nov. 24. 01:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Földrengésszerű basszusom van win 7 5.1 teszt alatt...zene közben 0...lassan már 4órája itt szenvedek ezzel a szarral.
2011. nov. 24. 01:15
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért nincs basszus mert pofánbas*znám azt az idiótát aki így csinálta meg ezt a sz*rt...ha win 7-en keresztül állítom be h 5.1-es legyen a hangzás akkor csak 4 hangszóró szól a bass ugye kimarad..ha hangkarin keresztül rámegyek az ,,auto detect-re" akkor már felfogja h mégis szólnia kéne a basszusnak...mesében nincs ilyen..

(egyébként mind a kétszer kiírta a hangkarim h 5.1..de csak a második esetben volt hajlandó megszólalni,annak ellenére h win 7 tesztnél simán átment mert remegtek az ablakok)

2011. nov. 24. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!