Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Basszus, ma egy nagyon cuki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basszus, ma egy nagyon cuki lányt láttam a suliba, kb 15-16 éves volt ilyen nincs! Mi legyen?

Figyelt kérdés

Ott állt az autómatánál kis aranyos pofija van, aranyosan mosolyogva várt, összezárt lábakkal, ááááááá nem lehet leírni, de azt tudom, hogy KELL!


nevét, osztályát, korát sem tudom, mit kéne tennem? ez most a legfontosabb, félek, hogy nem találom meg a 800 gyerek között!!!


2011. okt. 3. 18:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

sry, hogy ilyen retardált kérdés lett, de bármi ami eszetekbe jut erről, írjátok le (tippekre gondolok)

reklám:

2011. okt. 3. 18:02
 2/11 A kérdező kommentje:
amikor az az érzésed, hogy légyszi, légyszi, csak hagy öleljelek meg!
2011. okt. 3. 18:04
 3/11 anonim válasza:
talán derítsd ki hány éves és melyik osztályba jár? ha az megvan mozdulj rá ;)
2011. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ohh a kis hősszerelmes :D És mond csak október 3-a van eddig nem tűnt fel a kis leány?

Amúgy leírnád melyik megyében laksz hátha ott ahol én és akkor tovább faggatlak :D



Egyébként ha jól nézel ki akkor van esélyed nála . Ez egy általános tény. Lehet a belsőre bukik.

2011. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
pest megye gödöllő
2011. okt. 3. 18:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez de jó... Én ellennék olvadva ha ennyire tetszenék valakinek :DD szerintem odamehettél volna beszélgetni. Ha újra látod szólítsd meg, esetleg kérdezz utána ismerősöktől, hogy tudják-e ki ő. Nem lesz valami iskolai program, ami esélyt ad ismerkedésre?
2011. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ma 2* láttam, csak félek, hogy nem érdeklik a "kisfiúk" mer 9-es vagyok, ő meg 10-11 szerintem. neked mi a véleményed a fiatalabb korosztályról?
2011. okt. 3. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Bocs nem Pest megyei vagyok. Ha gimnázium akkor kicsit nagyobb az esély ,hogy értelmesebb és lehet ,hogy lenne esélyed. Ha jól nézel kis- ezt döntsd el te :D De ha szakközép vagy ilyesmi akkor ott már butácskábbak a lányok úgy általánosságba . Ez nem leszólás de én így vettem észre. Jártam már egy pár suliba :D
2011. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
aki nekem tetszett az pont most jött össze egy idősebb csajjal, szóval van esélyed :)
2011. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én 15 éves vagyok, 10.es de a kor nem számít legtöbb esetben én eddig szinte csak 11-13.os lányokat húztam meg :D

csak egy kis kondi kell hozzá, nem vagyok ilyen buzeráns emós, kicsit egyedien öltözök, nem a mostani hagyományok szerint :)

2011. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!