Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MP4 lejátszóra milyen formátum...

MP4 lejátszóra milyen formátumú videót kell feltölteni?

Figyelt kérdés
MPMAN márkájú mp4 lejátszót vettem nemrégen (tudom gagyi de mosz ez jött na mindegy).Ha teszek rá képet azt megjeleníti, meg az MP3 formátumú zenét is lejátssza.A dobozán úgy van, hogy az MP3 cuccokat és a VMA formátumú cuccokat játtsza le.Youtube-ról szedtem le ilyen formátumban viszont ha rárakom nem játtsza le, de még simán a gépen Média player se ( nemtudom ez baj-e vagyis ez normális-e)...Milyen formátumban töltsem le?És az MP4-nek elvileg le kellenne játszani az MP4 formátumút is (lehet ilyen formában is letölteni), de az enyém azt se játssza le.Lehet a lejátszóval van gond?
2009. máj. 12. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Álatlában szoktak az ilyenekhez adni CD-t, amin van konvertáló progi. Mert lehet, nem csak a megfelelő fájltípus kell neki, hanem a megfelelő felbontás is.
2009. máj. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!