Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Floyd rose elhangolódik, mit...

Jakcsi kérdése:

Floyd rose elhangolódik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na most az van, hogy ha nem tremolózok akkor tök jól tartja a hangot de ahogy elkezdek tremolózni hallom, hogy kattan egyet kettőt a fejnél a satuknál a gitár főleg dive bomboknál vagy magas nyújtásoknál.Olvastam valahol, hogy új satuk segíthetnek rajta.Ez igaz vagy valami városi mítosz?

(LTD M100fm, esp licenc floyd)


2011. nov. 27. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Új satuk akkor segíthetnek, ha a régiek már el vannak kopva.

Szedd le, nézd meg.

De annak a gitárnak sosem lesz tökéletes a tremolója, akármit is csinálsz vele.

2011. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem kell, hogy tökéletes legyen, elég lenne annyi is nekem, hogy ne hangolódjon.Amúgy megnéztem és kopottak a satuk egy kicsit meg nem is valami nemes fémből vannak ahogy nézem szóval veszek valami minőségibbet.

Kössz a helpet.

2011. nov. 27. 14:03
 3/3 anonim válasza:
Azért kattanhat mert elmászik a húr lehet csak nincs meghúzva rendesen, de ha kopott akkor lehet új kell.
2011. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!