Miért nem kapcsol be az Xbox360 kontroller?

Figyelt kérdés

Na szóval akárhány elemmel próbálom de nem akar bekapcsolni a kontroller ! Valamikor 10perc kis ütögetés után nagy nehezen bekapcsol és tudok játszani de nem akar reagálni az XBOX gombra és a Start gombra ! CSAK NAGYON NEHEZEN !

Valaki lécives segítsen !! Kérem értelmes válaszokat


2011. nov. 27. 13:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
nekem is volt régen ilyen gondom én akkor azt csináltam h elvittem szerelőhöz oszt csá
2011. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De nem szeretnék kiadni pénzt !

Azért köszi de valami más megoldás kellene !

Szétszerelés vagy valamit ...

Nem tudok mire gondolni

2011. nov. 27. 13:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Pff.

Akkor szereld szét.

Nyilván simán megtalálod a hibát kapcsolási rajz nélkül, és megforrasztasz pár smd alkatrészt megfelelő felszerelés nélkül.

Sok sikert.

2011. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én csak feltételeztem ... nem hittem volna hogy ilyen szemetek vagytok !

Ha valamit jobban tudsz oszd meg !

nem kell lenézni a másikat !

2011. nov. 27. 13:42
 5/11 anonim ***** válasza:
ha a kontrollerrel van gond, lehet hogy laza az elem, ez gyakori hiba. tekerd körbe őket szigszalaggal, és úgy rakd be, hogy le lötyögjön.
2011. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem lötyög !

1 hónapja lett megerősítve !

Egyszercsak tegnapelőtt játszottam Fifa11-el

és másnak már szarakodott 1 kicsit ma meg már TELJESEN :/

Nem értem mi lehet a baj

2011. nov. 27. 13:50
 7/11 anonim válasza:
bocs h nem tudok válaszolni de ez a tanulság : nem szabad fifa11-ezni :DD
2011. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kerdesek feltevője válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem is ugyan ez volt a baja, egy-két hónapig állt és mikor használni akartam nem működött. Az enyémnek az volt a baja, hogy ahol vannak az elemek ott el volt oxidálódva. Csak le kellett pucolnom és már működött is. Nem adtam érte ki pénzt sem. Remélem tudtam segíteni.

2017. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
van akinek biztos, mert 5 éves kérdés :D
2017. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zati19 válasza:
Valaki az elemtartóba alufóliát tömött, ugye a 2 elemet sorba kell kapcsolni. Ma hallottam, hogy adatkábellel a bekapcsolt konzolra kell dugni, fél óra után bekapcsol. Mivel nekem az alufóliás módszer nem jött be (nem kontakthiba), így marad a másik lehetőség. Második lehetőségnél maga a konzol próbálja életre kelteni. Minden alkatrészt kimértem rajta, jónak tűnik, mégsem kapcsol be. Kábelem még nincs...
2020. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!