Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen DVD lejátszót vegyek,...

Milyen DVD lejátszót vegyek, ha azt szeretném hogy a házilag megírt filmeket is tutira lejátssza?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül márkára gondolok, hanem arra hogy milyen tulajdonságokra kell odafigyelnem. Pl milyen a divx-es, mpeg4, avi stb...
2011. nov. 30. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A maiak mind lejátszák, teljesen mindegy milyet veszel. De én mégis az LG-t javaslom. Az majdnem mindent lejátszik (persze csak 720x576 pixelig). Kivéve amin nincs külön feltüntetve hogy DivX HD.
2011. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek már mind szarok meg macerás dvd re is irogatni én azt mondom neked hogy ha te szoktál irogatni dvd-re filmeket tehát nem veszed meg a boltba akkor érdemesebb lenne egy mindentudó kis médiaboxot venned kb 7 től vannak mondok a példát a hd95. Ezek mindent visznek nagyon egyszerűen scrat kábellel vagy hdmi vel rákötöd a tv re és nyugodtan nézhetsz full hd mkv fájlokat vagy bármi mást mindent lefog játszani a médiatartalmakat egy nagymérteű pendrive-ra rárakod vagy kis 2,5-ös külső merevlemezt rákötsz és csak gépről ráküldesz mindent én ilyent fogok venni manapság ezek a divx tudó lószarok is semmit nem érnek ha a kódolás vagy akármi más kicsit is eltér amit ő szeretne akkor már csuszik a hang nem indul stbstb ezekkel csak a szívás van és még drágábbak is. Egy hátránya van ennek a dolognak az hogy nincs benn erősítő de ha van erősítőd akkor könnyen összelehet hangolni vele. De ezek a drága dvd lejátszók felejtősek tényleg szarok.
2011. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!