Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG HT503PT házimozi rendszer...

LG HT503PT házimozi rendszer vagy Samsung HT-D355 házimozi rendszer a jobb választás?

Figyelt kérdés

Árban ugyan az most a Tescoba akcióba 49990 ft mindkettő.


A Samsungnál négy állóhangfal, kisebb teljesítmény de fele fogyasztás. Az Lg-nél két állóhangfal de W.M.S virtuális 10.1 es hangzás, nagyobb teljesítmény és nagyobb áramfogyasztás.


Én minden filmet képet a tv lejátszójával usb-n keresztül külső hdd nézek, ezért nekem teljesen lényegtelen a DVD része. Az erősítőt optikai kábellel akarom összekötni és 5.1 be dolby digitalba szóljanak a filmek.


Én mivel 3D Samsung PS43D490-s tévém van a Samsung felé húznák, valamint a négy állóhangfal és azért mert 5X4 szobába szerintem elég a 300w is és így hosszabb távon spórolok a villanyszámlán.


Még szólni nem hallottam egyiket sem. Érdekelne mennyire lehet jó w.m-s 10.1--s virtuális hangzás. Az LG-t régtől gyártják lehet sok jót olvasni és kevés rosszat róla. A Samsung még új erről nem találtam semmit.


Győzzetek meg, ti melyiket vennétek?


2011. dec. 4. 23:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!