Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki próbálta már Sennheiser...

Valaki próbálta már Sennheiser PX 100 fejhallgatót?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen a hangzása, érdemes-e megvenni? Van egy CX300II fülhallgatóm, abból kiindulva a PX100 is jó lehet, de még nem próbáltam így látatlanba nem akarok belemenni. Esetleg tudtok olyan helyet ahol ki lehet próbálni (jó tudom már régi modellnek számít) Budapesten, vagy Pest megyében? Előre is köszi

2011. dec. 5. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam de én alapból nem vennék on-ear fülest mert iszonyú kényelmetlenek, fáj tőle a fül, viszket és kipirosodik tőle.
2012. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta már beszereztem egy sennheiser px 200-ii fejhallgatót, hónapok óta nyüstölöm. Szerintem elég kényelmes a viselete. Utazás során is nagyon kellemes. Hangzása hozza az elvárt szintet. Bátran ajánlom azoknak, akik nem szeretik az in-ear (fülbe dugós) fülhallgatókat.
2012. júl. 20. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!