Skyrim vs Saints Row The Third? (xbox360)

Figyelt kérdés
melyik a jobb játék szerintetek és miért? melyik tetszik melyiket veszed meg??:D mindent amiért érdemes megvenni és h melyiket vennéd meg ..
2011. dec. 5. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Saints Row The Third egy kis semmilyen játék lett, ellehet vele játszani egy ideig, de igazából nem valami "értékes" játék.

Skyrim viszont pont az ellenkezője.

RPG játék alapból szerintem mindennél előbbrevaló, Skyrim pedig az egyik legjobb RPG játék lett.

Több 100 óráig leköt, változatos küldetések, fejlődhetsz, stb.

2011. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi jöhetnek még válaszok!!
2011. dec. 5. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
skyrim
2011. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem személy szerint mindkettő tetszik. The Third-ben van pár emlékezetes misszió (főleg az utolsó, azt NAGYON eltalálták), de kijátszás után nincs sok minden benne. A Skyrimmel meg elvagyok. Nagyon jó játék, meg minden, de részemről ennyi. Szvsz nekem a Fallout 3 sokkal jobban tetszett, jobban bele tudtam élni magam.


De ha választani kéne, hogy melyiket veszem meg...hmmm... Batman: Arkham City egyértelműen.

2011. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
épp tegnap kezdtem el Saints Row-t.. hát nem tudom h te mennyire szeretsz ökörködni de félelmetes nagyokat röhögtem hajnalban ezen a játékon:DD mellette a skyrimba is mostmár van kb egy jó 50 órám és hát játékok közül eddig a skyrim varázsolt el a legjobban:) csak azért nem árt hozzá az angol tudás. teljesen más kategória de pl nekem a sr the third jobban bejött mint a gta 4 :D
2011. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi akkor szerintem a skyrimet veszem meg
2011. dec. 10. 16:02
 7/7 anonim válasza:
Első válaszadó csak tudd hogy a Saints row the third a világ leggjobb játéka (értékes játék) a ratyi GTA-kat meg ilyen sz*rokat simán odaveri és kicsi a gépigénye!
2013. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!