IMac vagy MacBook Pro?

Figyelt kérdés

E között a két termék között kéne döntenem de nem tudok.

Annyira nem fontos a hordozhatóság de azér mégis jó lenne ha magammal tudnám vinni a gépet.(van olyan hogy nem vagyok itthon egész nyáron vagy elmegyek valahova egy honapra)

Szóval ezér lenne jó a MacBook de itthonra meg jolenne valmi külső monitor hozzá.

Vagy lenne az iMac és akkor valahogy kibirnám gépnélkül.

Szerintetek?


2011. dec. 12. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ezen pörgök, de végülis az iMac + iPad kombó lesz a tuti szerintem.
2011. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azon én is gondolkoztam.. nemtudommég..
2011. dec. 12. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:

MacBook Pro szerintem.Elötte iMac-em volt nekem is,de nem bántam meg,hogy lecseréltem.Ami nekem hiány,hogy filmet nézni egy iMacan tényleg jobb mivel ágyból simán jól lehet látni.Persze nem 5 méterről!

Ami még a MacBook miatt szól,hogy ha netán valami probléma lenne vele,sokkal könnyebb szállítani mint az asztali társát.Vagy csak ha mondjuk portalanitani kellene az is egyszerübb.


Jó a MacBook. :D De ha iMac is van még jobb.

2011. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!