Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Eltörött a Sennheiser HD 201...

Eltörött a Sennheiser HD 201 típusú fejhallgatóm. Mit tegyek, hogy lehet javítani? Mennyibe kerül a javítása kb?

Figyelt kérdés

Ez a rése törött el:


[link]


[link]



Hogy lehet javítani?Nincs ötletetek?Újat semmiképp nem akarok venni, garanciába gondolom nem csinálják meg.

Esetleg még azt lehetne, hogy veszek egy rosszat és leszedem ezt a részt(vagy csak ezt a részét veszem meg):


[link]


De sehol nem találtam hibásat.Esetleg ha tudtok lécci segítsetek.

Vagy ha esetleg Pécs környékén van vmi szerví, akkor mondhatnátok vagy ha vki tud alkatrészt szerezni.Garanciába nem csinálják meg ugye(egyéként csak 1,5 hetes)?


Javítása mennyibe kerülne?

És hol tudják javítani?


2011. dec. 12. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
én megpróbálnám garira megjavíttatni
2011. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit mondjak, mitől törött el?Mert szerintem, ha elmondom, hogy vélelen leesett, akkor azt fogják mondani, hogy nem az ő hibájuk.
2011. dec. 12. 21:43
 3/3 A kérdező kommentje:
A Media Marktban(WestEnd-ibe) vettem, oda vigyem vissza, vagy hova?
2011. dec. 12. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!