Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3D LED TV-t keresek. Milyet...

Gogreg kérdése:

3D LED TV-t keresek. Milyet érdemes venni, vagy mit kerüljek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy 32" képátlójú 3D LED TV-t, csak fogalmam sincs, hogy melyik márka mellett kellene elköteleznem magamat, hiszen nagyon rég nem foglalkoztatott már ilyen kérdés.

...ha bemegyek pl. egy Media-ba nézelődni - tanácsot kérni, akkor mindig olyat javasol az eladó, amilyen logoval ellátott póló van rajta, így nem vagyok benne biztos, hogy valóban az a legjobb választás, amit Ők mondanak :)


Kérdésem az lenne, hogy nektek mi a tapasztalatotok, illetve ha van valaki aki aktívan foglalkozik ezzel a témával, az kérem ne tartsa vissza magát! :)


Köszönök előre is minden segítséget - tanácsot!


2011. dec. 16. 19:33
 1/6 Jakcsi ***** válasza:

A 3d tévékről annyit, hogy kb 1-2 napig jó meg minden, azthiszi az ember, hogy HÚ DE JÓ aztán további 5 évben nem használja a 3d funkcióját, hiszen gondolj csak bele:Nem tudom voltál-e már 3d moziban, esetleg imax-ben de ott sem valami lenyűgöző a 3d pedig az a csúcs.Akkor egy tv, hogy adhatná vissza ezt az eleve silány minőséget?

Ennél nagyobb hülyeség már csak a 3d telefon.(jézusom -.-')

Szerintem vegyél inkább egy full hd led tv-t, samsungot mert abból van sok és viszonylag megfizethetőek, főleg így a karácsonyi akciók alatt.

Remélem tudtam segíteni ;)

2011. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én műszaki eladóként mondom (akinek az ingjén nem találsz logót max. az ing kínai márkájának a logóját vagy, hogy 100% műszál)hogy a mostani 3D tv-k kalap kakit nem érnek, ez a szemüveges bohóckodás szánalmas, ha 3D-re vágysz várj pár évet amíg a szemüveg nélküli 3D kiforrja magát addig pedig vegyél egy olcsóbb modellt, ajánlom a Samsung UE32D5000-et jó ár/érték arányú tv, egyelőre az megtenné neked.
2011. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt még annyival toldanám meg, hogy csak akkor érdemes venni 3D-tévét, ha van hozzá 3D-s bluray-ed is, mert anélkül nem sokat ér. 3D-s tévécsatornák nincsenek, másképp meg csak a hagyományos adásokat nézheted konvertált 3D-ben, ami finoman szólva sem olyan, mint mozis 3D. Na meg mégis mit néznél így, anyátokköztöt és meg@szart 3D-ben? Böhhh....

Mókusvakítás a jelenlegi otthoni 3D-mozizás, pénzkidobás. Inább vegyél egy jó fullHD-tévét egy bluray-lejátszóval, az is bőven jó lesz neked és a minősége is remek.

2011. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3D-nek jelenleg csak akkor van értelme, ha van otthon egy PS3-ad.

Arra van sok játék, amiknél tényleg dob is a 3D az élményen, és tényleg látod, hogy térben van.


Amúgy hülyeség, filmekből még nincs annyi 3D, max ha eredetibe veszed, de úgy vettem észre ez itthon nem szokás, letölteni meg nem igazán lehet.

2011. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy nincs annyira sok 3D-s film, de azért kevés sem. Akad azért néhány, ami döbbenetes látványt ad 3D-ben, pl. Avatar, Tron Legacy, stb. Persze a legtöbb 3D-s film annyira retek, hogy még VHS-en is fölösleges megnézni...


És igen, a másik értelmes kihasználás a PS3. Ha az nincs, vagy az sincs, akkor tök fölösleges 3D-s tévét venni, csak pénzkidobás.

2011. dec. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jakcsi-nak írnám, hogy a Magyarországi 3d-s mozikat látványban magasan veri pl. egy lg cinema 3d, a méretet leszámítva. Én ezt ajánlom.
2011. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!