Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX360 FLASHHELÉS KÉRDÉS! (?...

XBOX360 FLASHHELÉS KÉRDÉS! (? ) SŰRGŐS

Figyelt kérdés

A story az lenne , hogy nyár végén vettem egy xboxot magamnak , megvettem rá call of duty Black Opsot és most nemrég MW3-t ugye ezek egyátalán nem voltak olcsók ...

Aztán most nemrég az internetszolgáltatónk megszüntette velünk a szolgáltatást ( "kinőtt a fa a jel meg elment szerintük " ) és a környéken nem is lesz valószínűleg internetforrás sokáig . Namost a COD-okat én azért vettem meg hogy multizzak ...

Tegyük fel hogy kiflashelem az Xboxom . Tudok letöltött gamekkel játszani , DE ha egyszer visszajön az internetkapcsolatom akkor újra visszatérhetek az online játékra , anélkül hogy új gépet kéne vennem ? ( Jelenleg modemes nettel tolom az kilőve ...)


---Helyesírási hibákért elnézést csak picit ideges vagyok ---


2011. dec. 16. 21:20
 1/1 anonim válasza:
Na most ha kiflesheled, akkor nincs visszaút, azt nemlehet visszacsinálni, nem enged fel xbox live ra! Neked kell eldönteni, hogy fontos a multi, vársz, vagypedig kiflesheled, de akkor is internetről kell letöltened játékot, és kétrétegü lemezre kell tenni! Tehát csak rajtad mullik, ne csinálj marhaságot, ha kiflasheled olcsó, és sok játékod lehet (Internet segítségével, ha töltögetsz), vagy pedig multizhatsz HA lesz megint net! Remélem segítettem
2012. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!