Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tud az Apple iPod Nano G6...

Mit tud az Apple iPod Nano G6 és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
nagyon megtetszett, és lehet hogy akkor ez kérnék karácsonyra :)
2011. dec. 17. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Mi alapján tetszett meg, ha azt se tudod mit tud?

Szépen csillog rajta az alma?

2011. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előző hozzászólónak: attól hogy nem tud róla semmit még tetszhet neki, pl látta kirakatba vagy interneten... de mondjuk igaz, hogy "google a barátod" és gyorsan utána tudsz nézni :)


[link]


olyan 45.000Ft. Nekem is nagyon tetszenek az apple cuccok, de viszont eléggé drágák, főleg ez... szóval ha csak a zenelejátszás fontos (és mindenféleképpen apple terméket akarsz) akkor egy iPod shuffle is elég, de ez csak 2 GB. Ha kicsit többre is szeretnéd használni pl. FM rádió, képnézegetés (habár egy ekkora képernyőn nem sok értelme van szerintem), sporthoz vagy csak egy drága órának szeretnéd használni (lehet hozzá venni pántot és úgy), és fontos az érintő kijelző és pénzed is van akkor iPod nano. Én viszont inkább hozzádobnék még egy kis pénzt és vennék egy iPod touch-t mert majdnem ugyan azt tudja mint az iPhone (vagy más telefon) csak telefonálni nem tudsz vele, de tudsz vele zenét hallgatni, WiFi-zni, játszani (AppSotre)... csak ez már nagyobb szóval ha kicsit akarsz akkor marad az első kettő :) esetleg ha te tényleg csak zenét akarsz hallgatni , esetleg videót vagy filmet nézni és nagy hely kell akkor iPod classic, de ez a legdrágább viszont 160 GB és 36 órányi akkumulátor idő :)


amúgy itt van minden leírva: [link]

2011. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok... " de viszont " NINCS :)


karóra: [link]

2011. dec. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is vettem egyet. Az én okaim:

1. Viszonylag olcsón hozták amerikából

2. A zenelejátszással nem a telefonom satnya aksiját terhelem.

3. Karóraként is használható, ha veszel hozzá egy óraszíjat, így ha a pulcsid ujjában vezedet el a fülhallgató kábelt kevesebb gond van vele.

4. Speciel én sokat futok és nagyon hasznosnak tartom a nike+ programot, amivel eddig szintén a telefonom aksiát gyötörtem

2012. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!