Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangfal vásárlás, melyiket...

Hangfal vásárlás, melyiket érdemesebb Philips SPA5300/10 vagy Genius SP-HF 1800A?

Figyelt kérdés
TV-hez lesz a hangfal. Filmezésre, zenehallgatásra lesz használva. 15 ezer forintig gondolkodok hangfalat vásárolni. A fentebb említetteket néztem ki magamnak (a szerény hangtechnikai tudásom segítségével). Érdekelne, hogy jobban hozzá értők mit gondolnak melyiket lenne érdemesebb megvásárolni, mivel nyújt többet (a 2.0-ás hangfalnak milyen erős mély hangzása van). Árban szeretnék megmaradni 15-ig max. 20 (szállítással együtt). 5.1 nem érdekel. Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.
2011. dec. 19. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


2.1 - erősebb mélyben ez biztos, viszont a közép és magas tartomány nem szokott a legjobb lenni.

2.0 - itt kicsit kevesebb a mély viszont zenére szerintem jobb választás a 2.1 nél, szebb a közép és magas tartomány is, és teljesen más a sztereó tér.


[link]


A képen Genius 1250x és Modecom HF24. Ezek sztereó hangfalak. HF 24 van nekem.

Itt találsz róla videót is :

[link]

2011. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Modecom hangfalak jó minőségűnek néznek ki csak árat nem találok hozzájuk.
2011. dec. 21. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Aha nem rossz, viszont a Genius mélyben erősebb.

Én 9100Ft ért vettem a modecom.eu -tól.

[link]


De itt már kicsit megdrágult, ahogy nézem.


Így néz ki 22" monitor mellé téve (:


[link]

2011. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!