Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőgép lenne...

Milyen fényképezőgép lenne ideális?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem vásárolok egy új fényképezőgépet ,mert érdekel a fotózás és csak egy kompakt gépem van (Canon PowerShot A520). Az egyetlen gond ,hogy még kezdő vagyok és alig értek valamit a dolgokhoz. Tükörreflexes gépben gondolkodtam olyan 50-60 ezer Forint körül (vagy ez nagyon kevés?!) A fontos dolgok számomra ,hogy:10mp felett legyen,HD(esetleg Full HD) felvételre legyen képes,cserélhető legyen az objektív.Bár az objektívekkel elég zavaros sok minden pl.: hogy melyik gépre milyen kell vagy külön kell e beszerezni és a fajtájukhoz se értek semmit, a mm stb. Előre is köszi :)
2011. dec. 19. 21:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Közben utánajártam a tükörreflexes gépek árának és hát igen... ez az ár édeskevés érte :) Így tehát marad a kompakt gép...,de nem nagyon értem a kettő között a különbséget.
2011. dec. 19. 21:18
 2/2 anonim ***** válasza:

Hello,

Mindenképpen valami egyszerűbb kéne neked amit nem nősz ki hamar, tükörreflexeset a leírtak alapján szerintem hanyagold.

Amúgy minek akarod, hogy cserélhető legyen az objektív, hogy ha azt se tudod eszik-e vagy isszák?

Ha majd komolyabban fotózol, rájössz, hogy az érzékelő felbontása nem számít ha a fotózás csak hobbi és nem akarsz plakátot csinálni a képekből.

Ha akarod ajánlhatok pár gépet.

Zoom mennyire fontos neked?

2011. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!