Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tükörreflexes fényképez...

Milyen tükörreflexes fényképezőt ajánlotok használtan?

Figyelt kérdés
50 ezer ft körül milyet ajánlatok ami cserélhető objektives és ami mindenhol megálja a helyét? Melyik a legjobb ilyen árban? canon 20d?
2011. dec. 18. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, vagy esetleg a 30D. Bár az már nem fog beleférni ebbe. Egy 18-55 IS kitobit vegyél mellé, elleszel vele. De azért az, hogy mindenhol megállja a helyét, bivaly erős túlzás. Nekem 10D-m van, annyira nem para, de ha fogy a fény, azért szenvedni fog. Mellesleg egy 500D ugyanannyit szenved, csak a nagyobb felbontás több lehetőséget ad utólagos korrekciókra.


Lett volna lehetőségem, hogy a 10D-t elcseréljem egy 500D-re, nem éltem vele.

2011. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és az sx10-esről véleménye valakinek? jobb mint a 20d?
2011. dec. 19. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
50 000 ért lehet kapni 400d-t is. Egyesek obival, mások objektív nélkül árulják. Nézd ha lötyögős az objektív amit kapsz hozzá, úgyis veszel másikat előbb utóbb. Szóval annyit nem nyom... Ha fotóztál régebben akkor úgyis van otthon 2-3 objektíved. Persze írják hogy ez meg az a gép " letestel " gyenge fénynél. Nem tudom egyenlőre meg vagyok vele elégedve. Csak pár napja van nálam, de amin leteszteltem, az a szekrénysor volt. Este lekapcsolt lámpánál a saját vakujával. Meg vagyok vele elégedve. eos 350D is hasonlóan jó lehet hiszen nagyjából csak a pixel számban, ill. Az automata szenzor tisztításban különbözik.Persze van néhány apró különbség is de az elhanyagolható. Remélem segítettem.
2011. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!