Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek igaz, hogy többekk...

Szerintetek igaz, hogy többekközt a Philips SA3MXX02K típusú mp3 lejátszó nem tölthető más hálózati adapterrel, csak, ha megvesszük hozzá a Philips típusút 3000Ft-ért? :S Nem tudom eldönteni, h ez igaz, vagy csak egy marketing fogás. Vélemény?

Figyelt kérdés
(A márkaboltban az eladó mondta nekem, h tönkremegy, ha más fajtával próbálkozom.)
2011. dec. 20. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A márkaboltban nyilván ezt mondják.

Egyébként nem, nem megy tönkre, ha megfelelőt veszel hozzá.

2011. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked van ilyen lejátszód??? ha igen tanács kéne.
2011. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, most vettem karácsonyra apukámnak. Még mindig érdekelne, hogy lehet-e más adapterrel tölteni, mert van otthon egy, egy másik mp3 lejátszóhoz volt. De egyenlőre nem mertem beledugni... :S
2011. dec. 30. 17:49
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok,


Bármelyikőtök nem adná el?

Pont ilyet keresek. Jó állapotú, megkíméltet.


Köszi

2015. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!