Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az 5.1-es házimozirendszert,...

Az 5.1-es házimozirendszert, hogy lehetne összekötni a számítógépemmel? Megoldható egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen csatlakozók vannak rajta?

Megoldható persze.


Pl.: Ha van ilyen az 5.1-en és a gépen, akkor tuti nyert ügyed van és a minőség is jó lesz: [link]

2011. dec. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rajta semmi ilyesmi a gépen a DVD-t meg most nem tudom megnézni, de szerintem azon van. milyen csatlakozókat kellene beszereznem? más megoldás van esetleg?
2011. dec. 22. 00:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy halom megoldás van, csak így látatlanba nem lehet mit mondani. Tudni kéne, hogy milyen lehetőségek vannak a házimozin és milyenek a gépen.
2011. dec. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A házimozi jelenleg nem az én szobámban van még, és azt nem tudom megmondani, de ilyen van: [link]


A számítógépen meg az alap dolgokon értem a a zöld, kék, rózsaszín audió csatlakozókon az usb-ken, net, monitor, és régi egér és bill csat kivételével nincs más.

2011. dec. 22. 01:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Most néztem utána, ha minden igaz RGB (RCA) van rajta, akkor a gépbe mit kell szereznem?
2011. dec. 22. 01:12
 6/6 menta34 ***** válasza:

A neten amit találtam képet a hátuljáról azon az látszik, hogy egy "aux in" bemenet van csak rajta, ez egy sztereo rca csatlakozás. Ez alapján ami neked kell az egy 3,5" jack-rca sztereo kábel (tehát egyik fele kis jack dugó másik fele 2 db rca dugó. Az erősítőn értelem szerűen ebbe kell kötnöd, a PC-n pedig megint kérdés, hogy mik vannak. Ami tuti megy a világoszöldbe ha dugod, de ha olyan a hangkártya akkor lehet, hogy máshol is jó, de az is lehet, hogy jack elosztó kell ha pl. van a géphe még aktív hangfalad is, stb.

Az összteljesítmény pedig, hogy az átvitt jel legjobb esetben sztereo és ha van a sztereo jelen, akkor dolby pro-logic térhatás. Az igazi digitális 5.1-et ezzel nem fogod összehozni. (ettől függetlenül az eredmény tökéletesen alkalmas lesz élvezni a filmet:)

2011. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!