Digitális UPC mindennapi reset, másnál mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
A csatornák képe benerevedik vagy az se,hangja akad.Kihúzom a mediaboxot utána jó pár csatorna.Aztán kezdődik előről az egész.Ügyfélszolgálat leküldött rá valami frissitést.Aztán jó volt 12 óráig.
2011. dec. 22. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló volt a bajom. Szétkaptam a Set top box-ot, mint kiskutya a lábtörlőt!

A tápegység paneljén kicseréltem 3 db elektrolit kondenzátort, azóta olyan mint új korában!

Egy óra munka + 300 Ft anyag.


Ha nem akarsz szenvedni vele, akkor vidd be az ÜF-re, aztán cseréljék ki!

2011. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak azért döntöttem a javítás mellet, mert egy csomó mese van felvéve rá, és a gyerekek miatt nem akartam, hogy elvesszenek.
2011. dec. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bronze csomagom van tehát alap,semmi rögzités.1 hete van de hihetetlen,hogy milyen rossz.
2011. dec. 22. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Az hogy egy hete van nem jelent semmit, attól még kaphattál bontott set top boxot!


A másik gond akkor szokott lenni, ha nem elég jó az antennajel, vagy több felé van osztva, esetleg nem megfelelő a koax kábel. Nálam a szerelő még az olcsó átkötőkábelt is kicserélte (konkrétan gyártott egyet helyben) ami a fali aljzatból ment a konverterbe, mert az is leronthatja a jelet!

2011. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 felé van osztva a házban.Amikor új net lett a szerelő megcsinálta,hogy a legerősebb jel az én szobámban legyen.Jól összerakta!A csatornaromlás mindig más csatornákat érint.Tegnap pl.délután teljesen más csatornák voltak rosszak.Ma pl.csak 2 akad ebben az időpontban.
2011. dec. 23. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!