Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fajta HDMI kábel megy...

Milyen fajta HDMI kábel megy bele SAMSUNG U32D5000 tv be?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia

Legjobb ha megveszed a megfelelő méretű kábelből a legolcsóbbat. :)

2011. dec. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jóó de én azt kérdeztem h ebbe a tv be milyen fajta HDMI kábel kell mert több fajta van
2011. dec. 26. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy többfajta van?

Mert én szakemberként azt tudom veled közölni hogy az egész világon egyetlen egy fajta HDMI kábel létezik! :)

2011. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
van egy SAMSUNG U32D5000 tv m és ráakarom kötni az xbox 360 omat és az xbox hdmi kábele nem megy bele a tv be
2011. dec. 26. 12:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Tipikusan olyan fajta vagy aki nem olvassa el a használati kézikönyvet és utána hülyéket kérdez(már bocsánat ha megsértelek de ez van).

Egyféle HDMI kábel létezik és ezt az egyfélét be is tudod dugni a készüléken lévő 3 HDMI aljzat bármelyikébe.

Valószínüleg kevered a DVi csatlakozóval és azzal az aljzattal amibe a scart átalakítót kell dugni mert mindkettő hasonlít a HDMI-re.

Bányászd elő a könyvet olvasd át A-Z-ig és utánna tiszta lesz minden hidd el.(És ne mondd hogy nincs mert mindegyik csomagban van magyar nyelvű is!)

2011. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy nem HDMI kábellel próbálkozol mert kevered valamivel.

Történetesen nálunk is Hdmi vel van összekötve az xbox.

2011. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Drága és olcsó kábel közötti különbség xD


Ne ám ilyenre gondolj...

Persze vedd meg a drága kábelt és akkor majd ultra brutális szuper minősége lesz a képnek, és a többi, ezt ne hidd el, ezt mondják a marketingesek. :))


Ezen a kábelen csak 0 -ak és 1 -esek futnak át, ha jó a kábel, akkor öröm van, és ugyan azt a képet adja bármilyen kábel esetén.

2011. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jóó de nyomom bele a kábelt amit az xbox360 hoz adtak de nem megy bele
2011. dec. 26. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Xbox 360 -hoz nincs hdmi kábel gyárilag. Csak AV kábel én úgy tudom.


Ilyenre van szükséged :


[link]

2011. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Velünk is ez volt, nem ment bele a TV-be az xbox kábel. A megoldás az, hogy a TV HDMI aljzatán van 2 kis pöcök, amiket kicsit be kell nyomni, mielőtt beledugod a kábelt. Attól nem megy beljebb eredetileg. Sok sikert, mi is megszenvedtünk vele!:)
2012. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!