Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Wii konzol (chippelt) hibaüzen...

Wii konzol (chippelt) hibaüzenetet ad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben kifogástalanul működött a Wii konzolom, amíg első írott lemezemet be nem tettem, és hibaüzenetet adott: "An error has occurred, press eject button,and remove

the disc, then turn the Wii console off and refer to the Wii Operations Manual for help troubleshooting."

Kivettem a lemezt, kikapcsoltam a Wii-t, kis ideig békén hagytam, mejd mikor elindítottam, és beraktam a lemezt, újra ez. Segítsetek!! Könyörgök!


2011. dec. 26. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincs rendesen chippelve, ezért nem ismeri fel az írott lemezt... vagy rosszul írtad ki... normál lemezt indítja?


(Nem vagyok szakértő, nincs wii-m, csak józan paraszti ésszel gondolkozom...)

2011. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, az eredeti lemezt beolvassa. A kiírással szerintem nincs gond, de mégsem indítja el a játékot...
2011. dec. 27. 13:40
 3/4 LinuxPower ***** válasza:

Pedig a jelek szerint vagy rosszul lett csippelve vagy rosszul írtad ki a lemezt.

Szerintem az utóbbi valószínübb.

2011. dec. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy nem is szó szerint csippelve van hanem softmod van rajta? Mert az új generációs Wii-k már nem is játszák le a kiírott játékokat, hanem USB-re kell kötni egy pendriveot és arról mennek!

Wii-vel foglalkozom évek óta, írj privátot ha kell rendes segítség!

2012. jan. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!