Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy softmodos ps2-m, most...

Van egy softmodos ps2-m, most vettem. Kíírom hozzá a játékot 4xes sebességgel (mert mindenhol azt írják) de csak a nyelvválasztásig jut el, aztán nem tölt tovább. Mi a teendő ilyenkor? Én rontottam el valamit vagy a játék lehet rossz?

Figyelt kérdés
Próbáltam már 8x-os sebességgel írni, úgy el sem indul. A patchelés megy, de az írásnál nem tudom mit kellene máshogy beállítani. Az íráshoz ImgBurn programot használok, mindenhol ezt javasolták. Máshol olvastam olyat is, hogy az Alcohol 120% nevű programmal is lehet. De ott csak chippelt gépekhez lehet, vagy a softmodoshoz is jó? Persze patchelés után.. Légyszi valaki segítsen mert már nem egy dvd-t dobhatok ki ez miatt.
2011. dec. 27. 19:18
 1/2 anonim válasza:

mindent jól csinálsz nem tom mi lehet a baj.

4x-en kell kiírni img-vel és softmodhoz kell pachelni igen mindent jól csinálsz ne vágom.


Esetleg:

-nem jó dvd-re írsz mert csak MINUSZ R-es dvd-re szabad írni:Maxwell,Verbantin,Tdk


-nem jól töltesz esetleg:

vagyis nem külön-külön bontsd ki a játékokat miután leszedted hanem EGYESÍTSD total commanderrel utána bontsd ki-pacheld-írd ki

2012. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
vagy ha nem akarsz bajlódni haverom ír 350ft/db áron: softmod@postafiok.hu
2012. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!