Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kaptam egy hifit de néhány FM...

Kaptam egy hifit de néhány FM csatorna recseg, súg nem tudom miért az antennáját már minden hova tettem! Lehet hozzá kapni valami frekvencia erősítőt?

Figyelt kérdés
Válaszotokat köszönöm!!! ui:a hagszórók jók!
2011. dec. 27. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy jó wifi-d van, akkor próbálkozz meg kábeles vagy műholdas vétellel, koax antennakábelen keresztül. A saját antennával csak akkor kapsz megfelelő vételt, ha adó közelben jársz. Sokat segíthet egy TV-szobaantenna is, ami erősítős
2011. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 norberto79 ***** válasza:
Joban jársz egy kördipol antennával, nem nagy dolog fölszerelni az antennaárbócra, lekábelezed és kész meg van oldva. kb. 1500 az antenna plussz veszel koaxot ahány méter kell.
2012. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltatok!nekem lg xa66-os hifim van a hátulján nincs csatlakozó ott csak az antenna van meg a hangszóróké és a konektor kábel.elöl pedig csak kis csatlakozók eggyik neve(port.in)másiknak meg (phones)ha tudnátok küldeni valami olyan képet amin valami olyan készülék van ami jobbá teszi a csatornákat(ezen aszt értem hogy amitől nem recseg az adás) ui:az antennát nem tudom kihúzni a hifiből.
2012. jan. 14. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!