Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a két (vagy...

Mi a különbség a két (vagy több) xbox360 között?

Figyelt kérdés
Itt van egy oldal: [link] ezen 48 ezer ft-ért lehet xbox 360 4gb slim-et venni. És ezen meg [link] ugyanazt 60-ért. Mégis miért drágább ennyivel uyganaz az xbox? vagy többet tud? És ha én akarnék xbox 360-at venni akkor megérné nekem azt a 48 ezreset megvenni? Olyan játékok mint pl a legújabb cod vagy battlefield 3 vagy gears of war 3 futna rajta? Bocsánat a sok kérdésért de eddig csak Pc-m volt és semmit sem tudok a témáról.
2011. dec. 29. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyetlen különbség az áruk.

Néhány helyen pofátlanul drágán mennek a konzolok, meg kiegészítők.

Vegyél inkább 250-est, egy BF3-hoz a HD packot nem is tudod a 4-esre telepíteni, meg a patch is több giga.

2011. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A konzol stúdió 1 év bolti garanciával adja, de teljesen megbízhatóak. Szerintem is 250 GB-osat vegyél. Ez nem olyan mint a számítógép, mindegyik xbox 360 pontosan ugyan olyan teljesítményű. A slim is annyit tud mint a legelső xbox 360 amit kiadtak, csak a méreteiben van különbség, szériahibákat javították. Feltehetőleg egy xbox 360-ra írt játékot elfog vinni egy xbox 360.
2011. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hdd-t nem tudok valahonnan olcsón? slim gépbe kéne
2011. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 20GB-set lőttem vaterán 4000-ért.

250-esek 15től már vannak mindenfelé.

2011. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15 ezerért csak egy helyen találtam OEM-est de az nincs nekik raktáron... a többi 20ezertől van :/
2011. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!