Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sok különbség van a 21.5" és...

Sok különbség van a 21.5" és a 23" monitor között?

Figyelt kérdés

Monitort szeretnék venni és Azt szeretném kérdezni h sok különbség van a 21.5 inches és a 23 inches monitor között?

Mert ha nemsok akkor elég nekem a 21"is ami olcsóbb kb 3-4 ezer ft al. Előre is köszi


2011. dec. 26. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
3,81 cm. De ha pár ezer forinton múlik, akkor inkább nagyobb, mint a kisebb, nem? A technológia fölfelé halad.
2011. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Panda Péter ***** válasza:
21,5"-on full hd felbontás mellett elég kicsik a pixelek. átlagos látás mellett ez nem gond, de ha pl van gyengénlátó a családban, akkor őt zavarhatja. ha technikailag ugyanolyanok a monitorok, de a nagyobb csak tényleg pár ezressel drágább, én azt venném, a nagyobb pixelméret miatt.
2011. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont a 21,5 colost jobb nézni, mert kisebbek a pixelek. Olvasásra CTRL + billentyű parancsot kell megnyomni a nagyobb betű mérethez.


Nekem is 21,5 col Full HD monitorom van. Igazából még ezek a pixelek is nagyok nekem.

2016. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!