Mennyit ér 120 gb-os ps3 slimem használt de semmi baja nincs, alig látszik rajta hogy használt? Érdemes lenne elcserélni xboxra?

Figyelt kérdés

2011. dec. 30. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem érdemes boxra cserélni.


És 45-50k-t ér, ha flashelve van többet.

2011. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

Létezik chip a ps3 -ra , de ha jól tudom 3.55 verziószámig működik a dolog. Viszont a ps3 network ingyenes, a xboxnál viszont fizetős a Live. Végül is úgy érzem, hogy a drága játékok miatt adnád el, illetve cserélnéd.

Van pár oldal ahol használt, eredeti játékokat is árulnak elérhető áron. Tudod google a barátod.

És ezen kívül még ott a blu ray, filmeket is tudsz nézni! :)

2011. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Találtam egy oldalt ahol az exkluzív jáékokat írják le még mielött megjelent volna a kinect és a move hát nem sok különbség, de ez még egy 2 évvel korábbi lista de most se lehet több különség a két konzol exkluzívjai között.
2011. dec. 31. 10:32
 4/7 A kérdező kommentje:

itt a lista:XBOX 360:

Alan Awake

Crackdown 2

Fable II/ Fable III

Halo 3/ ODST/ ReAch

Gears of War 2

Splinter Cell: Conviction

Forza Motorsport 3

Mass Effect 2

Kingdom Under Fire

Banjo Kazooie

Ninja Blade

Too Human


PS3:

God of War III

Heavy Rain

Infamous

Killzone 2

MAG

Metal Gear Solid 4

Quantum Theory

Ratchet & Clank

Resistance 2

Twisted Metal

Uncharted 1/Uncharted 2: Among Thieves

The Last Guardian

Last Rebellion

Steambot Chronicles 2

2011. dec. 31. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Azóta Mass Effect 2, Splinter Cell, stb ps3-ra is van, a játékok fele PC-re is megjelent, a játékok harmada meg nem említésre méltó (ha én is minden kevésbé híres PS3 exkluzívot felsorolnék 100+ is kijönne, de ilyenkor csak a nagy címeket szokás mondani).


És akkor maradt boxon Alan Wake, Forza, Gears of War, és Halo.


PS3 legnagyobb erőssége meg egyértelműen az exkluzívokban van.

2011. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó de én most ha veszek xboxot akkor nem fogok rá venni rengeteg játekot és akkor elég ha van pár de az nagyon jó:)de amugy engem nem igazán érdekel az exkluziv mert ps3 mom van és azon is csak 1 játékom van ami exkluziv az az uncharted 2.
2011. dec. 31. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor van mit bepótolni, Uncharted 1-3, Infamous 1-2, Killzone 2-3, God of War mind az 5, MGS4, Gran Turismo 5, Demons Soul, Resistance 1-3, LittleBigPlanet, Dead Nation, Ratchet & Clank, Heavy Rain, és még rengeteg JRPG és társai.


Még ha ezek közül mindegyikkel játszottál volna megértem, hogy gondolkozol a cserén, de úgy, hogy egyetlen egy exkluzívval játszottál mi a szartért akarsz már xboxot?

2011. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!