Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért akad meg majdnem minden...

Miért akad meg majdnem minden írott dvd lemez a film 70-80%-ánál az asztali dvd lejátszómon?

Figyelt kérdés
Tesóm vett magának új lejátszót és azon is ugyanez a helyzet, a filmek több mint fele megakad... Segítsetek lécci
2012. jan. 1. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Orion dvd lejátszó csinálta ezt nekem,kb. 1GB-nál nagyobb filmek felénél leállt és nem volt hajlandó tovább lejátszani.A megoldás az lett hogy szépen repült az orion a kukába és helyette lett egy samsung.Milyen márkájú a lejátszó?
2012. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írd a lemezeket lehető leglassabb sebességgel.
2012. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lg 5.1-es házimozi, 2-3éve vettem, tesómé pedig Scott. Így is négyszeresen írtam a dvd-t. Próbáljam még 2x-esen? vagy más típusú lemezzel?
2012. jan. 2. 11:21
 4/9 anonim ***** válasza:

A márka nem tesz semmit.

A tapasztalatom alapján a 4 ezer forintos lejátszók sokszor jobbak mintt a drága márkás társaik.

A lemez minősége és az írási sebesség sokat javít.

De ha ezek régen írott lemezek, akkor az is lehet gond.

Pár év után a hordozóréteg elkezd korrodálni, tönkremenni.

2012. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs,elnéztem,azt hittem,hogy csak egy lejátszón próbáltátok ki,ez esetben tényleg a lemezzel lehet probléma
2012. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokkan vesznek valami drága lejátszokat mert azt hiszik hogy mindent lejátszanak meg hogy öröké tartanak.Én kb 5 éve vettem egy WEG Divx-2000-est akor 3000 dinárba került (6000FT körül van) és a mai napig nincs vele semi gondom.
2012. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha még fennáll a probléma, szerintem a DVD íróddal lesz gond. Legalábbis ha te írtad ki a filmeket.
2012. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehet, hogy véletlen, de pendrájvval eddig még nem volt gond.
2016. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy véletlen, de pendrájvval eddig még nem volt gond."


Lehet hogy véletlen, de szó se volt róla.

2016. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!