Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintettek lessz fojtatása...

Szerintettek lessz fojtatása a uncharted-nak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

1. lesz

2. folytatás



Amúgy sokat adtak el belőle, illetve a ps3 egyik legnagyobb franchise-áról beszélünk, szóval van rá esély, viszont a Naughty Dog generációnként mindig egy trilógiát hozott (Crash Bandicoot, Jak, Uncharted).

Illetve most a The Last of Us-on dolgoznak, aztán lassan itt a konzolváltás ideje, szóval ha lesz is, szerintem már csak PS4-en

2012. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem 2 -év múlva lessz

De a crash bandicootnak má 4-éve nincs új része

2012. jan. 2. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ha 14-et mondtál volna az közelebb lett volna, 98-ban volt az utolsó Crash játék.

A többi az csak valami gagyi utánzat.

De alapból nem értem, hogy ennek mi köze van bármihez is.


Amúgy Naughty Dog alapból már pihentetni akarta az Uncharted-et, szóval 100%, hogy csak PS4-re lesz, valószínűleg ott sem nyitócím, szóval lesz az 3 év is.

2012. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
?????????????????????
2012. jan. 2. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mit nem értessz.
2012. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!