Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nincs valami megoldás, hogy...

Nincs valami megoldás, hogy flashelt xbox 360 slimmel fölmehessek a live marketplacere?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy Xbox 360 slimet és van rajta lt+2.0 és xgd3 flashelés, de nagyon ki szeretném próbálni a marketplacet. Állítólag az az Xbox lényege. De ha fölmegyek akkor bannolnak és nem szeretném ha ugorna a gépem. (nagyon vigyázok rá) és nem kérek olyan válaszokat mint pl.: minek flashelted ki? vegyél eredeti játékot!

Én nem ezt kérdeztem!

Köszönöm a válaszokat előre is!


2012. jan. 4. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Nincs.
2012. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Felmehetsz csak kerdeses, h meddig. A következő updaten bannolhatnak, ha elkapnak. Valakit egyből, valakit később. Én 3 évig bírtam, ami igencsak jónak számít.
2012. jan. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és nem lehet nem letölteni az updatet?
2012. jan. 6. 08:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Anélkül nem megy fel oda. Mindenképp kell az update. Lehet kockáztatni.
2012. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
olyan nincs hogy kijelentkezés? és akk nem bannol?
2012. márc. 8. 19:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Kijelentkezést úgy is megoldhatod, ha kihúzod a gépből a netet, vagy lejössz a wifi ről. Én azért nem merek felmenni livre, mert volt már arra példa, hogy mikrofos kérdés nélkül frissítet, így ugrot a flash.
2012. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz csinálni hogy vissza állítod a Xbox360 eredeti állapotba de ezt csak akkor lehet ha megvan az eredeti Firmware mondjuk flash-elés előtt el lett mentve egy lemezre.Mert tört géppel ahogy már előttem is mondták rizikós a Live-ra felmenni!
2012. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és az eredeti firmwaret le lehet tölteni az xbox.com ról?
2012. szept. 27. 11:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Az minden gépnél egyedi nem tudod letölteni sehonnan.Célszerű flash-elés előtt lemezre menteni,szólni kell a csókának mert maguktól nem csinálják meg.Mégpedig azért mert a kiolvasása utólag 5-6ezer forint úgy hogy ez a lehetőség marad sajnos ha nincs mentésed róla.
2012. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!