Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen webkamerázásra alkalmas...

Milyen webkamerázásra alkalmas videókamerát vegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 15:40
 1/5 anonim válasza:

Loitech (szerintem a legmegbízhatóbb)


pl.:


[link]


Nekem ilyen van és szuper a kép! :) És beépített mikrofon is van benne szóval amiatt sem kell aggódnod :)

2012. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm és ez távirányíthatós?
2012. jan. 6. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Logitech C 910 [link] 20Ez környékén lehet venni, a kép ennél a legszebb sztem, rengeteg funkciója van köztük az arc követés méterekről is (2-3M) és távirányítóssal én még nem találkoztam de sztem tök felesleges dolog.

A mic sztereó rajta de én javasolnák egy profibb mic-font mert ha hangosabb a környezet akkor betorzít az érzékenysége meg auto azaz nem lehet állítani. Ha a HD-t bírja a géped meg fogsz lepődni milyen hihetetlen részletgazdag! (min 2 mag legyen meg!)

2012. jan. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első vagyok! Hát távirányíthatós? őhm.. sok mindent belehet állítani. Meg kamerázni videózni lehet. Nekem bevált nagyon.
2012. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, köszi mindenkinek:) nézegettem videokamerákat de drágák és még távirányító s webkam funkciót sem írnak ááá..

A logitech-nek melyik szám jó még? Sajna nincs 2 magom de microsoft hd 5000 kamot elvitte.. thx:))

2012. jan. 8. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!