Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok feliratot megjele...

Hogyan tudok feliratot megjeleníteni usb-én keresztül samsung smart tv-én filmnézésnél?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A film és felirat neve ugyanaz legyen.Pl. keresztapa.avi akkor a felirat fájl keresztapa.srt legyen.
2012. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz megvan!!!É s esetleg a feliratot lehet nagyítani?
2012. jan. 7. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak felirat szerkesztő progik pl. srteditor amivel lehet állítani a méretet de lehet hogy tévéknek van egy alapértelmezett beállítása és ugyanúgy fogja megjeleníteni.Ezt nem tudom, ki kell próbálni.
2012. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem samsunk ue40F6320 -om van és ugyanez a probléma: nem ismeri fle a feliratot, holott a video és a felirat neve megegyezik (a laptopomon fut).

Mi tévő legyek?

2014. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Itzpapalotl válasza:
Nekem Samsung H5500-as típusom van, ezen egészen könnyen megoldottuk a feliratozási problémát. Külső winchesterről futtatjuk a fileokat. Ezen külön mappába kell tenni a filmet és a feliratot. Ha ezeknek túl hosszú neve van, akkor nevezd át mindkettőt úgy, hogy ne tartalmazzon se pontot se vesszőt, csak az srt előtt maradhat a pont. Pl.: a 30 karakteres s01.02.xyzzs.1080.akármiket írd át simán tronok harca 01.srt meg .avi-ra. Szóköz maradhat! Nekem ennyitől működött, de külföldi oldalakon írtak olyat is, hogy ki lehet játszani egy nyelvkóddal is, pl.: tornokharca01.en.srt és tronokharca01.en.avi, és akkor lejátszás közben a menü/feliratok résznél engedélyezni kell a feliratot. Volt egy olyan is, akinek működött annyitól, hogy az srt-t átírta sub-ra, de a samsung alapvetően az srt-t támogatja, ezért próbáljatok ilyen formátumú feliratot találni. A felirat konvertálásnak nincs értelme! Remélem működni fog mindenkinek! Sziasztok!
2015. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!