Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van értelme 2 xboxnak (többi...

Van értelme 2 xboxnak (többi lent)?

Figyelt kérdés
Van egy xbox 360 slimem, garis nem flashelt és van hozzá kinect is. Arra gondoltam hogy veszek egy 3led hibás arcade-ot flashelve megjavíttatom és írok ki játékokat. Szerintetek van értelme?
2012. jan. 7. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Abból az árból vehetsz eredetiket is, multizni nem tudsz vele szóval amivel igazán játszani akarsz azt úgy is meg kell venned.
2012. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs mert nagy valöszinüs?ge hogy újra 3ledes lesz!
2012. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs.

Minek?

Esetleg annyiból, hogy ki tudsz próbálni olyan játékokat vásárlás előtt, amiknek nincs demója...

De én inkább megnézek/elolvasok pár tesztet, aztán tutira olyan játékot veszek, ami az ízlésemnek való.

2012. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül is igazatok van, de annyiban lenne jó hogy tényleg kiírok pár játékot kipróbálom, és ha tetszik megveszem eredetiben hogy tudjak multizni.
2012. jan. 8. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Csak hogy legyen valaki aki az előzőektől eltérő véleményt is mond:


Szerintem van értelme.

De persze nem led-es javításnak, hanem annak, hogy veszel egy új flasheltet minél olcsóbban és akkor azzal nem lesznek gondok.


Ha kijön egy játék kiírod, tolod a flashelten, ha pedig megtetszik annyira, hogy akár online is nyomatnád vele, akkor megveszed gyáriban.

Ha nem tetszik meg, akkor kuka.

Így legalább nem kellett megvenned, csak hogy kipróbálhasd, vagy kijátsz a single-t.


Ezen a megoldáson egyébként én is gondolkodtam, de végül azért nem vettem, mert a flash-elttel sem oldottad meg végleg a problémákat.

Előbb utóbb úgyis kijön valami új titkosítás és újra kell flasheltetni, az meg megint csak kiadás.


Lehet, hogy páran lehurrognak ezért a véleményért, de nem érdekel.

Ha utánaszámolsz és úgy döntesz hogy megéri, akkor hajrá.

2012. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!