Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xboxnak tenleg jobb joyja van...

Xboxnak tenleg jobb joyja van mint a ps3nak?

Figyelt kérdés

2011. nov. 2. 11:49
 1/7 Mr. Idegen ***** válasza:
nekem jobban kézre áll (egy xbox 360 tuljadonos)
2011. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem, semmi stre sem jobb egyik a másiknál. Kinek ez áll kézre kinek az... ez attól függ mit szoktál meg. Nekem jobban kézreáll a playstationé mert ps2-őmvolt és most ps3-om van, de az xbox joy sem töri ki a csuklódat. :)
2011. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mediába láttam egy ugyanolyan joyt mint az xboxé es usb csatija volt akkor a ps3 hoz is lehet cdatlskoztatni nem?
2011. nov. 2. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, talán.


De amúgy tényleg egyik sem jobb, legalábbis objektíven ezt nem lehet kijelenteni.


Valakinek az jön be, hogy a box joystickja akkora, mint egy féltégla, és ez miatt belepréselődik a tenyeredbe, egyeseknek pont ez nem tetszik.

De ez csak a kényelem, ha a technikát vesszük figyelembe akkor sincs nagy különbség, mindkettő pontos, érzékeny.

Bár PS joyba van SIXAXIS, meg a d-pad nem olyan szar, de egyik joystick sem elviselhetetlen, ne ez alapján válasszon valaki konzolt.

2011. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mr. Idegen ***** válasza:
Nem mondtam, hogy az xbox-é jobb. Ez is rezgős joy.
2011. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nekem csak Playstation-jeim voltak, úgyhogy nekem nem áll kézre az xbox joy, idegen. Bár azt mondják ha megszokod FPSekhez jobb, el tudom képzelni hogy így van, de nem akarom megszokni.
2011. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egépként nem lehet ps3-s jojstickot pc-re kötni. Xbox jojstickot is csk zért mert microsoft terméke.
2011. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!