Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung smart led TV internete...

Samsung smart led TV internetezési lehetőség?

Figyelt kérdés
sziasztok, tervezgetek egy Samsung ue326100-as led tv-t vásárolni a napokban, és arra lennék kiváncsi,h ebben ugyan nincs beépített wifi de lehet-e csatlakoztatni egy routerre h legyen rajta net,nem böngészni akarok rajta,hanem youtube v iesmi, illetve még arra lennék kiváncsi h géppel h tudom összekötni mien kábel stb, és aki csinált iet mik a tapasztalatok,gond nélkül felismeri-e...közi a válaszokat
2012. jan. 8. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Adnak hozzá egy USB-s wifi adaptert, amit rádugsz a TV-re és már csatlakozni is tudsz wifi-re. Géppel vezeték nélkül routerrel is össze tudod őket kötni. Ilyen TV-ről még nem hallott a google szóval nem tudtam pontosan utána nézni.
2012. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Samsung UE32D6100 a D lemaradt, ha ugy van ahogy mondod és ehhez is jár akkor ez jó dolog, és ha routeren csatlakozik,akkor azért nem lesz kicsit döcögős az adatátvitel (bocsi ha hülyéket kérdezek, dilettáns vagyok a témában
2012. jan. 8. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Na így már megvan, képes kezelni az USB-s adaptert szóval menni fog vele a wifi, abban viszont nem vagyok biztos, hogy adnak hozzá ezt a boltban kell megkérdezni, ha nem adnak akkor egy ilyet kell hozzá venni: [link]

Egyáltalán nem lesz döcögős persze ez a jel erősségétől is függ, de a routertől 10-15 m-re tökéletesen kell, hogy működjön. Van ethernet csatlakozója szóval vezetékkel is összetudod kötni a routerrel.

2012. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha kábellel összekötöm,akkor gondolom már net is lesz rajta,nem?kb 4m-re van a géptől, amugy mien kábel kellene?köszi
2012. jan. 8. 20:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Természetesen lesz, olyan mint ami a routerből megy a gépbe (ethernet kábel)
2012. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszkösz

még vmire kiváncsi lennék, a tv-hez koaxon jön be az adás és ez mennyire rontja egy HD adás élvezhetőségét,minőségét vagy a TV feltudja-e javítani elegendően?Mert a még mostani crt-s Tv-nél is néha vonalas a kép

2012. jan. 8. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem pontosan értem, a kábeltévé mindenkinek koaxon megy, vagy úgy értetted, hogy közvetlenül a TV-be megy a koax és nincs közte mediabox? Annak nincs sok jelentősége, a lényeg, hogy digitális legyen az adás ne analóg, mert az analóg egy ilyen TV-n élvezhetetlen szerintem.
2012. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,mert eddig nem foglalkoztam ezekkel,de sztem analóg, annyit tudok h bejön kintről a padláshoz egy ilyenbe: [link] és onna mivel 3 TV van 3fele ágazik és jön hozzám a ház végébe egy koaxon
2012. jan. 8. 22:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy elosztó legegyszerűbb, ha megkérdezed a szolgáltatódat.
2012. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!