Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Blu-Rayhez külön lejátszó...

A Blu-Rayhez külön lejátszó kell? Ha igen azt gépbe kell szerelni vagy lehet külön is és csatlakoztatóval csatlakoztatni? Illetve szerintetek megéri most áttérni a blu-ray-hez?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a blu-ray-nél van mikor a filmszinkronja más lesz. Ez nem mindnél van így ugye? (magyar szinkron)
2012. jan. 8. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Vehetsz külön is blu-ray lejátszót (olyan mint a DVD lejátszó) de a gépedbe is vehetsz blu-ray olvasót. A blu-ray a nagyobb tárolókapacitás miatt jó és a HD megjelenítés miatt (a sima DVD-k kisebb felbontásban adják le) Az áttérést hogy érted? A blu-ray lejátszó is lejátssza a DVD-ket, csak akkor éri meg, ha eredetiben megveszed a blu-ray lemezeket. Az utolsó kérdésedet nem értem.
2012. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak mert nem tudtam, hogy a bluray a DVD-t is olvassa.
2012. jan. 8. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt a szinkronos dolgot én sem értem, de valószínűleg hülyeség.

Blu-ray mindent lejátszik, CD-t és DVD-t is.

Amúgy egy blu-ray lejátszó 35-40k-ért van, elgondolkoznék azon, hogy inkább +20k-ért veszek egy PS3-at.

2012. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!