MindigTV minőségileg és anyagilag milyen?

Figyelt kérdés
milyen csatornák vannak? milyen minőség?, 1 dekóder jó 2 tv-hez? mennyiért szerelik be (hogy megy ez)? mennyi a havidíj?
2012. jan. 8. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A minőség jó, az összes többit megtudhatod a honlapjukról.
2012. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Veszel dekódert (már 10000 Ft-ért is lehet venni) bedugod bele az antennát, beállítod, és kész. Alapban 7 gagyi csatorna jön be, (M1, M2, RTL, TV", Duna, Duna2, meg valami angol nyelvű hírműsor) de legalább jó minőségben. Digitális, tehát vagy van vétel, vagy nincs, ez már nem lesz hangyás.

Egy dekódert egy TV-hez lehet csatlakoztatni.

Havi 990 Ft-ért még vagy 10 nem túl minőségi adót is lehet fogni vele, a jó műsorok előfizetése pedig drágább, mint a DIGI.

2012. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont.Én azért nézek csak mindigtv-t mert nem vok nagy tv-s és elég a 7 alap csatorna.
2012. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én olyan TV-t vettem, ami modulfogadós, ebbe lehet venni CONAX kártyaolvasót (én műholdat nézek amúgy), abba belenyomod a kártyát és nézheted az előfizetés szerinti csatornákat.

Antenna lakhelytől függően választandó, nekem Ráckevén egy piti antennával faházon belül hibátlanul jön minden Pestről....

2012. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!