Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az összes csatorna kódoltá...

Az összes csatorna kódoltá vált a TV-men?

Figyelt kérdés
Hali! Szabadon fogtam körülbelül 140 digitális csatornát, ezek kódoltá váltak, mikor csináltam egy auto hangolást. Minden, még az RTL klubb is. Mi lehet a probléma?
2012. jan. 9. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

"Szabadon fogtam"

Ez mit jelent? Analóg csomagot fizetsz elő valahol?

2012. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy szabadon? Így nem nagyon tudom megmondani hogy mi a gond. Esetleg ha előfizetsz valahol hívd fel a szolgáltatódat hogy ez miért van így mert lehet ők kutyultak szét valamit.
2012. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csinálj új hangolást. Esetleg valami alaphelyzetbe állt, így végig kell menni minden lépésen.
2012. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valami, Magyarországon szabadon fogható földfelszíni adáshoz van köze.

Van 56 analóg adásom, ami csak analóg, ez van a szolgáltatónál is. Mikor először beállítottam a TV-t talált vagy 144 digitális csatornát, amiből ilyen 100 darab kb. fogható volt. Január 2. tól megváltoztak az analóg csatornáim és újrahangoltam mindent. Most abból a 144 Digitális csatornából, az összes csatornára azt írja hogy Kódolt jel.


Ami érdekes, hogy ha megnyomom az info gombot akkor műsorújság van az adott csatornához, csak kép meg hang nem. Régen meg ami alapból kódolt volt oda az volt írva, hogy "NIncs információ"

2012. jan. 9. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a szolgáltató digitális műsorait tudtad nézni, és valószínűleg január 2-ától azért változott a programkiosztás, mert a szolgáltató módosította a digitális vételének feltételeit.

Azaz kódolta a digitális tartalmat. Így mostmár csak a szolgáltató előfizetői kártyájával tudod elérni a műsorokat.

Az EPG-t (műsorújság) soha nem szokták kódolni, az mindig elérhető free.

2012. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!