Dudola József kérdése:

Hogy lehet Xbox 360 nettel összekötni? Azon kívül, hogy az internet kábelt beledugom az xbox360 ba. Valamit még be kell állítani, mert nekem azt írja ki, hogy nincs internet kapcsolat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy kell beállítanod, ahogy a PC-n.

Hogy, hogyan az a netkapcsolatodtól függ.

Legtöbbször felhasználónév + jelszó.

2012. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Xbox-on ugyan nem tudom, de PS3-on így kell: settings>network settings (neked itt lehet live van)>internet connection settings>easy>wired connection (ha vezeték nélkül wifi-vel akarod akkor wirelless. Utána meg már értelem szerűen mész tovább. Nem tudom, hogy ez neked mennyit segít.
2012. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha még nem sikerült beállítani, akkor segítek, csak írd le mid van.

Gondolok itt ilyenre, hogy a neted egyből bedugod a boxba, vagy van előtte egy switch, vagy router?

A gépen ha netezni akarsz csak bedugod és megy, vagy kell valamit konfigurálni (felhasználónevet, jelszót beírni valahová)?


Nézd meg, hogy az xboxban a wired hálózatnél az ipkonfiguráció automatikuson van-e.

Dugd be a kábelt a boxba és csinálj egy "test windows live connectiont"

Ennél nálam a végén van amikor a windows live-ra failed-et ír ki, de előtte az internet-nél "connected"-et. (ha így van akkor elvileg jó, csak be kell jelentkezni.

Ha nem megy valami szólj.

2012. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen majd jelentkezni fogok,ha nem sikerült
2012. jan. 11. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!