Miért dobál le a wow?

Figyelt kérdés
A ramom két gigás, alaplap ddr2es, internetkapcsolatom 3mbps körül van. Másodpercek alatt betölt a játék, egyáltalán nem szaggat, megy néhány percig, utána azonban az internetkapcsolat magától megszakad (routerről tudok netezni, itt van tőlem 5 méterre), ledob a wow, majd rögtön ezután visszakapcsolódik a net, megint csak magától. Ötletek?
2012. jan. 6. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A net megy el, vagy csak kiírja a WoW, hogy DC?


Kb 2 hete játszottam utoljára, és akkor volt egy olyan probléma, hogy a szerverek pár percenként ledobtak, de szerintem ezt a blizzard már megcsinálta.


Roszabb esetben éppen hackelés alatt vagy (velem is ez volt), és amiatt dob le a szerver rengetegszer.

2012. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Maga az internet megy el, bontja az összeköttetést. Amikor kiírja, hogy disconnected, akkor néhány másodperc múlva újracsatlakozik.
2012. jan. 6. 21:05
 3/4 anonim válasza:
akkor kevés a neted hozzá.
2012. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta már megoldódott a probléma. Egyszerűen az volt a gond, hogy teljes képernyőn játszottam vele. Most windows-módban fut, és semmi probléma nincs vele.
2012. jan. 8. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!