Érdemes 3D-s TV-t venni? Várható a KÖZELjövőben 3D-s adás (opcionális, nem teljes áttérés), és 3D-s Blu-ray filmek fognak kijönni (nagy számban)?

Figyelt kérdés
Tehát érdemes 3D-s TV-t venni, mert azért nem veszek 3D-s TV-t hogy végignézzek 15 filmet.
2012. jan. 10. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:

mostanában elég sokszor adnak az eurosporton 3d-s adást de azért sztem nem éri meg...

ráadásul a 3d-s tévéknek rengeted járulékos költsége van...

csak az eurosport miatt ne vedd meg..

ha dvd-zni akarsz akkor 3d-s filmek lejátszására alkalmas dvd-t kellene venned, meg abba lemezt...

ha olcsóbban akarod megúszni akkor veszel egy blu-ray írót(ez sem olcsó) meg akkor még lemezt is kell venned...

és hogy blu-ray filmeket tölts ahhoz vagy sok türelem kell vagy nagyon jó net...

sztem nem éri meg...

a 3d-vel megvárnám 2015-öt mert akkorra adják ki a szemüveg nélküli 3d-s tévéket...azt sem azért venném mert megéri hanem mert kívácsi vagyok...


ha ezek után is venni akarsz 3d tévét akkor az lg cinemát ajánlom...ez ledes is és elég jó ár/érték arányban is van...remélem segítettem..

2012. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdemes venni, mert elég jó, elvezhető hatásfokkal alakítják át a 2D-s képet az LG-k, még azt megjegyezném, hogy én a passzív technológiát szeretem /tudom, hogy feleződik a felbontás de legalább végik lehet nézni egy filmet, legalábbis nekem az aktívtól megfájdul a fejem/, hogy lesz-e 3D adás? szerintem a közeljövőben még biztosan nem, mivel dupla annyi sávszélesség kell, az adásnak, mert kettő képet küld, és az még nem éri meg a TV szolgáltatóknak. nálunk még legalább 3-4 év kell, lehet még több is. próba adások hamarabb is lehetnek, úgy mint a HD-nél volt.
2012. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Konvetált 3D ratyi, az miatt semmiképp sem éri meg.

3D-s adás?

Még a HD adásnál sem járunk, szerinted 3D mikor lesz?


Ha van PS3-mad akkor megéri, amúgy nem fogod tudni rendesen kihasználni.

2012. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Xbox 360-am van.
2012. jan. 10. 21:31
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha adás nem lesz, akkor filmet nézek(letöltött sbs-eseket.lejátszót nem vennék hozzá 40ér, mondjuk nem is ez adrága, hanem a 10k-s filmek.


Arra megéri?

2012. jan. 10. 21:33
 6/9 anonim válasza:
Lg cinemához nem kell lejátjszó a tv a legtöbb 3d filmet lejátsza a belső lejátszójával.
2012. jan. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

X360-on a 3D nem létező fogalom.


Filmekkel meg az a gond, hogy:

1) kevés film van, ahol a 3D tényleg dob az élményen

2) ha az élményt nem is figyeljük, akkor meg kevés az a film, ahol tényleg igazi térhatást látsz

3) a szemüveg miatt kevesebb fényt látsz->sötétebb a kép, egyes filmeknél meg ez nem valami jó, ahol a látvány is számít (pl. Avatar, sokkal szebb 2D-be szemüveg nélkül ahol látod a színeket, mint 3D-ben szürkén)


Stb

2012. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nem várható. De nem is azért érdemes egy ilyen TV-t venni, hogy megnézzük például a híradót 3d-ben. Internetről rengeteg anyag tölthető 3d-ben, természetfilmek, sport műsorok, és ezeket konvertálni sem kell jó esetben :). Éppen tegnap nézegettem ezeket a TV-ket mért én is szeretnék egyet, egy aktív szemüveges samsungot teszteltem és hát lenyűgöző volt, minden egyes jelenet, igaz drága is egy olyan TV.
2012. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Akinek esetleg kellenének filmek, sajnos nem magyar nyelvűek, de ez nem mindegyiknél hátrány:

[link]

2012. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!