A keverőpultomon lett egy olyan hiba hogy amikor az egyik csatornán teljesen lehúzom a hangerőt, a jobb oldalon mégis kijön egy kis jel a csatornáról ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Szerintem nem a csuszopotinak van baja, nem régi a masina. Nagyon zavaró, ez a kis jel pár száz watton már nem is kicsi.
2012. jan. 11. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Tipikus kosz probléma. Én rendszeresen pucolom. Ha van egy jó forrasztópákád gyorsan megvan. Kell egy ón szippantó is hozzá. Kiforrasztod a csúszópoti 6 lábát majd szépen széthajtogatod az illesztéseket óvatosan és ketté tudod szedni a csúszó potit. Alkohollal le kell törölni az érintkezőket és a réz sávot is. Utána visszaforrasztani.

Ha értesz hozzá úgy 10 perces művelet, szervizben elkérnek érte 3000ezret is.

Esetleg fújhatsz bele kontakt sprét elektronikai boltban lehet venni hátha segít rajta de nem igérem

2012. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem kosz probléma lesz szerintem, a csatorna amivel gond van néha kihangosodik magától meg recseg mintha valami elszállt volna, utána megjavul hirtelen. Ujszerü a keverö egy porszem nincs rajta mindig letakarom, ezért sem hiszem hogy kosz probléma, de azért fujok bele egy kis kontakt sprét hátha jó lesz. Taklálkoztam már retkes potival de ez nem azokat a tüneteket produkálja, nem változik semmi ha pöckölgetem vagy mozgatom nem ugrál.
2012. jan. 11. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Kosz.

2. Kontakt sprayt SEMMIKÉPPEN se fújj bele. Csak ha valami potira való anyag és rá van írva.

2012. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő hozzászólásokat de szerintem nem kosz ha a potival lenne a gond akkor nem csak a jobb oldalon jönne a jel egy kicsit mikor teljesen le van húzva a poti hanem mindkettőn kéne neki jönni nem?
2012. jan. 12. 00:45
 5/8 A kérdező kommentje:
szóval a csúszópoti nullán van és mégis jön egy kis jel jobb oldalt, a balon semmi.
2012. jan. 12. 00:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig koszos lett a poti , még ha te szerinted nem,akkor is.
2012. jan. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hála Istennek magától megjavult. XD YEAH!!!!
2012. jan. 12. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:
A poti huzogatástól kimozdult csak a kosz ,de benne maradtsz még. Elő fog még jönni , mint hiba, ha nem takarítod ki.
2012. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!