Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipod touch 4g? Mit tudja ezeket?

Ipod touch 4g? Mit tudja ezeket?

Figyelt kérdés

Sokmindenre lennék kiváncsi, lehet e tvre kapcsolni, jack csatlakóózója van-e, mennyi apps van hozzá, ezek ingyeness alkalmazások-e, Fm rádió van-e rajta, bővíteni lehet-e, (olvastam hogy mac-el lehet összehangolni, ezt win7-tel is lehetséges)?


Lenne még kérdésem, hogy amit sikerült kiderítenem, azok alapján olyan mint az iphone, de nem lehet rajta telefonálni, árban mégis nagy különbségeket találtam, mi lehet ennek az oka???


2012. jan. 12. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

amit én tudok: (nekem is 4gm van), szóóval:

- jack csatlakozója van, 3,5 mm-es.

- ami az AppStore-ban van, annyi app van hozzá.

- nyilván ismered az AppStore-t, ha Apple-t veszel, ha esetleg nem: vannak ingyenes appok és vannak, amikért fizetni kell. (az ár általában 0,79 euró)

- FM rádió nincs benne, különböző rádióalkalmazásokat azonban le lehet tölteni hozzá az AppStore-ból. Ezek netesek, wifit használnak.

- NEM azaz nem bővíthető.

- win 7tel is "össze lehet hangolni"

- tvre úgy lehet, ha USB-s a tévéd.

2012. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Az első választ még annyival kiegészíteném, hogy mindent az iTunes (ingyen letölthető) lejátszó programon keresztül lehet telepíteni rá, még a zenéket, is csak ezzel lehet rá másolni, illetve törölni. Az alkalmazásokat wifin keresztül közvetlen a készülékre is letöltheted pillanatok alatt az AppleStore-ból.


Valóban csak ennyi a különbség a iphone és az ipod touch között, hogy az ipoddal nem lehet telefonálni,.. de erre is vannak alternatívák, persze wifin keresztül. tölthetsz le rá skype-ot és hasonló telefonálásra alkalmas programokat, de ezek mind wifit használnak, és a telefonokra történő hívások pénzbe kerülnek.

iPodosok között pedig a "webkamerázás" már gyárilag meg van oldva a facetime alkalmazással.

2012. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
van hozzá rca kábel i, amivel hozzé tudod kötni a tv-hez úgy,mint egy ps-t vagy xboxot.
2012. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez külön megvásárolható hozzá cirka 8-10.000-ért.A telefonálás dologhoz még annyit fűznék hozzá,hogy van egy Apple Peel 520 nevű hátlap,amibe rakhatsz simkártyát,és telefonálhatsz vele,DE EZT NEM AJÁNLANÁM,ugyanis:


-minden kínaiul van

-nem írja ki a nem fogadott hívásokat

-nem írja ki, hogy ki hív.


Ja, és nem 512 Mb RAM van benne,mint az iPhoneban,hanem 256 MB, de ezt nem nagyon lehet észrevenni.Valamint még ugyanolyan processzor van benne mint az ip-ban,DE 1 Ghz helyett,csak 800 Mhz-en üzemel a hőfejlesztése miatt.De ez sem érezhető,mert az ip-n is 800-ra vannak skálázva a játékok.

2012. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tehát zenéket csak app store ról lehet letölteni, nbem lehet pcről áttölteni usb kábellal???
2012. jan. 13. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy is lehet.
2012. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

pcre le kell töltened az iTunes-t, oda be kell tenned a zenéket, amik rajta vannak a gépeden, és azzal tudsz rámásolni.

Első válaszoló voltam.

2012. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Zenét letöltöd a gépre, megnyitod az iTunest betallozod, (vagy ha a zenékbe menteed el akk auto.n ott lesz), utána már csak összekapcsolod és kész is. Amugy egyik apple terméken sincs fm rádio!!
2012. jan. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek van valami kiskapú hogy olcsón tudjak szerezni eggyet. Olyan 20 30 jörül. De mindenhol csak olyant látok ami vagy 40 vagy már agyon lett használva, és mondjuk a kijelzője nem műkodik helyesen. Van lehetőség hogy olcsóbban megszerezzem.
2012. jan. 23. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!